همواره با شرکت دنیا دارو سپهر همراه باشید

پیام مدیر عامل

 
بسیار مفتخریم که در شرکت دنیا دارو سپهر به همراه کلیه همکاران، مسئولیت اجتماعی خود را که همانا تولید مکمل های تغذیه ای با کیفیت با استفاده از تکنولوژی های روز داروسازی است، ایفاء نماییم.
لذا دست یاری به سوی همه متخصصین و نخبگان حوزه مکمل های دارویی دراز نموده و در برآورده نمودن نیازهای بیماران محترم از هرگونه تلاشی فروگذار نخواهیم کرد.
معتقدیم که از لحاظ کیفیت مکمل های این شرکت قابلیت رقابت با برندهای مطرح اروپایی را داشته، لذا صادرات به حوزه کشورهای اروپایی و آسیایی و ارتباط با شرکت‌های معتبر داروسازی جهان در سرلوحه کار شرکت قرار خواهد داشت.

داستان شرکت دنیا داروسپهر

این شرکت فعالیت حرفه ای خود را از سال 1394در زمینه ی تولید داروهای گیاهی و مکمل در تهران شروع کرده است، بدین منظور که بتواند مکمل هایی با کیفیت بالا و با نوع آوری روز جهان را در ایران عزیزمان تولید نماید، لذا با شرکت در نمایشگاه های برگزار شده در سطح جهان برای مثال CPHI اطلاعات خود و همکاری با شرکت ها ی معتبر جهانی را افزایش داده است که نتیجه ی آن تولید کردن انواع مکمل های پلت آهسته رهش می باشد که برای اولین بار توسط شرکت دنیا دارو سپهر وارد بازار ایران گشته است.این شرکت با استفاده از نیروهای متعهد و وفادار نقش مهمی در جهت ارتقای سلامت مردم داشته و افزایش رضایتمندی مردم عزیزمان را در اولویت فعالیت خود میداند،همچنین با استفاده از آینده پژوهی به عنوان مزیت رقابتی، سعی در تولید داروهای جدید با تکنولوژی روز دنیا و ایجاد ارزش برای سهامداران و کارکنان خود دارد.

خطی مشی

خط مشی

ما متعهد به رعایت بالاترین سطح استاندارهای اخلاقی و صداقت در قبال بیماران  میباشیم
تنها از طریق فعالیت های که نیاز بیماران را برآورده می سازد و برای بیماران سودمند است انتظار سود داریم
ما متعهد به رعایت بالاترین سطح معیارهای علمی هستیم و تحقیقات خود را به ارتقا سلامت انسان ها و کیفیت
زنذگی آنها اختصاص می دهیم .

بیانیه ماموریت

بیانیه ماموریت 
رسالت شرکت فراهم کردن محصولات و خدماتی برتر برای جامعه – نوآوری و ایجاد راه حل های در جهت بهبود کیفیت زندگی و برآورده کردن نیاز بیماران – و فراهم کردن کارهدفمند برای کارکنان

چشم انداز

چشم انداز
3 کارخانه برتر تولید دارو در خاورمیانه و برترین کارخانه داروسازی مکمل در ایران (سال 1401)
ارزش سازمان برای مشتریان
کسب و کار ما حفظ بهبود زندگی انسانهاست

مشتریان ما

فهرست